Bakırköy’de bir ilki gerçekleştiren Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği, Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika vermeye yetkili Bakırköy’ün ilk dernek kursu olma özelliğini taşıyan” Özel Nar Sanat Eğitim Kursunu” sizlerin ve çocuklarınızın daha kaliteli, doyurucu sanat eğitimi alması amacıyla kurmuştur.

Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği bünyesinde Halis BAYRAKTAROĞLU yönetiminde 2013 yılında kurulan Nar Sanat Tiyatrosu çalışmalarına başlayarak ilk oyunu olan “Araf Ne Taraf” adlı Tiyatro oyununu Kozyatağı Kültür Merkezi’nde sergilemiştir.

Çalışmalarına devam eden Nar Sanat Tiyatrosu İstanbul başta olmak üzere tüm illerde oyun sergilemeye devam edecektir.

Misyonumuz

Sanat eğitiminde yenilikçi ve yaratıcı çözüm ve teknikler ile Öğrenci, veli ve tüm ülkemiz vatandaşlarına üst düzeyde sanatsal değer katarak sanat eğitiminde lider olmak.

Vizyonumuz

Değişik yaş grupları için sanat eğitiminin gereklerini en başarılı şekilde yerine getirerek; sanatı sevdirmeyi ve yeni değerler yaratmayı ilke edinmiş, sanat eğitiminde olası gelişmeleri araştıran, yeni süreçler ve yöntemler geliştirip bunları olanca hızıyla uygulayan kişisel yetenek ile becerileri yönlendiren, sanatın ahlaksal ve dürüstlük ile kaliteden taviz vermeyen yanını verdiği eğitime dahil eden bir eğitim kurumu olmaktır.